Çmenden serbët: Xhaka na dogji flamurin (FOTO)
Një tifoz shqiptar dhe mbështetës i Granit Xhakës ka postuar në Facebook një foto ku shihet duke djegur flamurin e Serbisë. I riu shqiptar ka etiketuar në foto edhe shqiptarin e Zvicrës, çka ka irrituar jo pak portalet serbe, të cilat shkruajnë se "Xhaka na dogji flamurin".

Duket qartë që Graniti nuk ka gisht në këtë veprim, por serbëve vështirë t'iu mbushet mendja.


Orë më parë Xhaka ka bërë një postim në Facebook në mbështetje të Kombëtares shqiptare dhe vëllait të tij Taulantit që është pjesë e saj. /albeu.com/
Shtuar më 14/10/2014, ora 17:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori