CR7 i jep zemër Portugalisë: Jemi bashkë
Pëlqej
Cristiano Ronaldo do të jetë mungesa e madhe e sfidës së sotme Portugali-Shqipëri. "Topi i Artë" nuk u grumbullua nga tekniku Paulo Bento për shkak të gjëndjes jo të mirë fizike, por ylli i Real Madrid gjen kohën për t'iu dhënë zemër shokëve të kombëtares.


"I uroj fat të mbarë Kombëtares sonë, etapë e re, jemi bashkë", shkruan Ronaldo.

Portugali-Shqipëri luhet në Estadio Municipial të Aveiros dhe starton në ora 20.45. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2014, ora 17:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori