Ndiqni live protestën e 6 kombëtare të opozitës
Debutimi në Kombëtare, Shala: Realizova ëndrrën e fëmijërisë (FOTO LAJM)

Herolind Shala dhe Mërgim Mavraj
Miqësorja ndaj Francës dhe rezultati historik 1-1 përbën edhe debutimin në Kombëtarepër dy futbollistë kuqezi. Po flasim për mbrojtësin e Baselit, Arlind Ajetin dhe mesfushorin e Odd-së, Herolind Shala.

Ky i fundit, në përfundim të ndeshjes, është shprehur shumë i lumtur për këtë debutim duke u shprehur se tashmë ka realizuar ëndrrën e fëmijërisë.

"Ishte një ndeshje e jashtëzakonshme. Kjo ka qenë një ëndërr për mua, të cilin e kam ëndërruar si fëmijë", është shprehur Herolind Shala. /albeu.com/
Shtuar më 15/11/2014, ora 11:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori