Dëmtimi i Mehas, Paderborn kërkon zëvëndësuesin
Pëlqej
Dëmtimi i Alban Mehës ka "zgjuar" disi drejtuesit e klubit të Paderbornit. Sipas "fussballtransfers.com", Drejtori
Sportiv dhe trajneri janë duke parë mundësinë e afrimit të një lojtari me ngjashmëritë e Mehës, duke qenë se mesfushori shqiptar do të mungojë të paktën dy muaj.

"Fatmirësisht merkatoja është ende e hapur. Ne do të shikojmë ndonjë lojtar që mund të na bëjë punë në atë pozicion", u shpreh trajneri i Paderborn. /albeu.com/

Shtuar më 02/08/2014, ora 11:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori