Dyndja e shqiptarëve drejt Seria A vazhdon, këtë herë dy në të njëjtin ekip
Pëlqej
Blerim Xhemaili dhe Pajtim Kasami raportohet se janë pranë kalimit tek Bologna.

Blerimi do të vjen në formë huazimi nga klubi i Montreal Impact, ndërsa Kasami është i gatshëm ta braktis Sionin. Eksperti i transferimit Gianluca Di Marzio pretendon se Bologna gjithashtu dëshiron të nënshkruajë me Kasamin.

Mesfushori 25-vjeçar, gjithashtu reprezentues zviceran, aktualisht po bën kërkon një klub të ri pas aventurave me Olympiacosin, Nottingham Forestin dhe Fulhamin./albeu.com/
Shtuar më 06/01/2018, ora 11:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori