Ermir Lenjani nis stërvitjen me Rennes (FOTO LAJM)

Futbollisti i Kombëtares shqiptare, Ermir Lenjani, ka nisur dje stërvitjen për herë të parë me ekipin e ri në Francë, Rennes. Ai u transferua së fundmi te skuadra franceze nga St.Gallen, ndërsa synon të jetë i suksesshëm edhe në ekipin e ri, pasi shkëlqeu në Zvicër.

"Sot (dje) bëra stërvitjen e parë me skuadrën time të re Renë. Falënderoj të gjithë bashkëlojtarët dhe trajnerët e ekipit për mirëpritjen që më kanë bërë. Tani na pret një punë e madhe që të paraqitemi sa më mirë në kampionat", shkruan në Facebook lojtari i përfaqësueses kuqezi. /albeu.com/
Shtuar më 08/01/2015, ora 18:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori