UEFA shfaq show e Bares përballë Francës (VIDEO)
Të shtunën Shqipëria u mposht nga Franca me rezultat 1-4 në ndeshjen kualifikuese për Euro 2020.

Përkundër humbjes, UEFA kujton një moment shumë interesant të kësaj ndeshje.

Ylli i Shqipërisë, Keidi Bare bëri një lëvizje shumë të bukur duke shtangur në vend Griezmannin dhe duke dribluar Lemarin.

Ky veprim i mesfushorit të Malagas ka marrë vëmendjen e faqes së UEFA-s në Instagram.
Shtuar më 10/09/2019, ora 17:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori