Fred Lela mbrojtës i kombëtares, bukuroshja lë nam në studio (VIDEO)

Po per ate Fred Lelen qe lun n'mbrojtje?

A post shared by VRIMA (@vrima.al) on


Pëlqej
Të mos e ndjekësh me vëmenduje Kombëtaren për disa nuk është pengesë për të folur për të.

Së fundmi në emisionin Procesi Sportiv, Edi Manushi ka provokuar të ftuarën duke e pyetur për lojtarët e Kombëtares sonë.

Bukuroshja bie pre me të parën herë kur dhe gazetarin që kishte në krah e quan hero të Kombëtares.

Pasi pyetet për Roshin, ku ajo shpreh pëlqimin e saj, Manushi e pyet për Fred Lelan dhe ajo me plot bindje i shprehet se "është i mirë, të gjithë janë herojnt tanë".

Ndërkohë që Fred Lela nuk është një lojtar i kombëtares por gazetar dhe gjendej në krah të majtë të bukuroshes. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2017, ora 16:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori