Gjymtohet Kombëtarja, lëndohet dhe Ismajli
Teksa gjendet në Frankfurt të Gjermanisë për të përgatitur takimin ndaj Islandës, të tjera lajme aspak të mira vijnë për Kombëtaren shqiptare.

Pas seancës së mëngjesit, ku Abrashi u stërvit veçmas grupit, edhe këtë pasdite një tjetër futbollist shfaq probleme.

Bëhet fjalë për mbrojtësin e HajdukutSplitit, Ardian Ismajli.

Ai ndjente dhimbje në kofshën e djathtë, dhe për të mos rrezikuar më shumë, ka kryer vetëm vrapime rreth fushës, i diferencuar.
Shtuar më 04/06/2019, ora 22:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori