Hysaj prezanton bishën e re me rrota (VIDEO)

THANKS TO @3vanmotorsports 🔝🔝

A post shared by Elsi ⚽️⚽️ #23 🔴⚫️ #4 (@elsihysaj) on

Pëlqej
Ai po jeton një moment të magjishëm me Napolin, konkurrenca për kampionat, vendi i parë dhe formacioni titullar i sjellin mbrojtësit shkodran shumë benefite.

Elseid Hysaj ka marrë edhe lavdërimet e Maurizio Sarrit në konferencën për shtyp pas fitores së napolitanëve përballë Lacios. Por ai nuk është ndalur me kaq, pasi atij i është dhuruar një Lamburgini nga "vanmotorsports".

Mbrojtësi i krahut është aq i lumtur sa nuk mund të qëndrojë pa i falenderuar nëpërmjet një videoje në Instagram dhe në fakt me të drejtë është i lumtur, është Lamburgini! /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2018, ora 16:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori