Juventus bën listën me 50 lojtarët që i bëjnë punë, fillohet me Strakoshan
Tuttosport ka publikuar një listë me 50 emra që po monitorohen nga drejtuesit juventin.

Bardhezinjtë janë në kërkim të një pasardhësi pas pensionimit të Buffonit dhe gardiani shqiptar është një ndër të piketuarit e drejtori Beppe Marrotta.

Lista e plotë e futbollistëve të vëzhguar

Strakosha, Caldara, Spinazzola, Orsolini, Emre Can, Milinkovic-Savic, Gimenez, de Vrij, Torreira, Ricardo

Pereira, Ghoulam, Meret, Han, Pellegri, Salcedo, Alex Telles, Oblak, N’Zonzi, Fabinho, Rakitic, Fekir, Inaki

Williams, Bellerin, SidibE, Strootman, Rabiot, Barella, Vrsaljko, Diallo, de Light , Emerson Palmieri, Raphael

Guerreiro , Veltman, Di Maria, Meunier, Koke, Dolberg, Kluivert, Vilhena, Weiser, Issa

Diop, Kepa, Saul, Diakhaby, Grimaldo, Upamecano, Lincoln, Chiesa, Kroos. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2017, ora 12:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori