Ka një lajm të mirë për Shqipërinë në ndeshjen ndaj Maqedonisë
Pëlqej
Maqedonia në përballjen e nesërme kundër Shqipërisë do të vuajë mungesën e talentit më të madhe të saj. Bëhet fjalë për 17-vjeçarin Elif Elmas.

I riu debutoi kundër Spanjës dhe për shkak kartonash nuk do të jetë në sfidën që do të zhvillohet nesër. Ai i dhuroi një asistim fantastik Goran Pandev, i cili nuk e pati të vështirë të shënoj gol.

Elmas, i cili gjatë kësaj vere është transferuar nga Rabotniçkin te gjiganti turk, Fenerbahçe. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2017, ora 14:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori