Këto janë arsyet pse Grezda nuk do të luaj
Vetëm pak orë na ndajnë nga ndeshja Shqipëri-Izrael, dhe pikërisht në këto momente tensioni nje lajm jo i mirë vjen nga Kombëtarja jonë.

Bëhet fjalë për mesfushorin Eros Grezda, i cili mësohet se nuk do të jetë aktiv në dy ndeshjet e radhës.

Dy nga arsyet pse Grezda nuk do të luaj janë se ai nuk ka luajtur për 5 muaj, gjë që e bën të jetë jashtë forme.

Ndersa aryeja e dytë lidhet me lejen e qëndrimit dhe të punës në Skoci.

Gjtihsesi, Grezda është ndër të paktët në radhët e Kombëtares që mund të ndryshojë edhe i vetëm ritmin e një ndeshjeje, për shkak të cilësive teknike që ka, ndaj edhe mungesa e tij i hap telashe Panuçit. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2018, ora 14:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori