Kombëtarja jonë niset për në atdhe (VIDEO)
Tashmë Kombëtarja e Shqipërisë pas triumfit ndaj Bjellorusisë në Ligën e Kombeve është nisur për në Tiranë.

Djelmoshat e Reja mbrëmë arritën ta mposhtin Bjellorusinë me rezultat final në 0:2.

Me golin e Cikalleshit dhe Bare, "shqiponja" triumfuan në këtë takim, ndërsa sot ata po kthehen me fitore, por jo edhe të relaksuar, pasi të hënën presin Lituaninë në "Air Albania".

FSHF, ka postuar një video në Twitter, ku shihen djelmoshat tanë duke u kthyer për në Tiranë.
Shtuar më 05/09/2020, ora 10:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori