Kombëtarja "mbyllet në kafaz" (FOTO LAJM)

Pëlqej
Sfida me Maqedoninë mund të jetë një mbrëmje akomadhe mëe madhe se ajo me Serbinë në Beograd.

Kjo pasi përballjet me Maqedoninë janë aktualitet i ditëve të sotme dhe jo pjesë e historisë nëpër beteja. Sot Shqipëria do të zbresë në fushë për tu përballur me fqinjtë të cilët kohët e fundit kanë bërë rrumuja dhe protesta vetëm për shqiptarët. Kombëtarjae shqiptare dje është akomoduar në një hotelpor ajo që vihet re është izolimi i saj nga truproja dhe polici, përcjell Albeu.com.

Futbollistët e Kombëtares jo vetëm që nuk janë lejuar të shëtisin mbrëmjes por as të dalin për pak ajër jasht, pasi policia u ka mohuar çdo lloj kontaktime njërez të jashtëm jashtë hotelit. Kjo si pasojë e frikës së ndonjë incidenti tëmundshëm, dhe kjo është absolutisht normale. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2017, ora 09:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori