Kombëtarja, Migjen Basha mungon ndaj Portugalisë
Pëlqej
Migjen Basha vazhdon fazën e rikuperimit pas një dëmtimi që ka pësuar para disa kohësh. Shqiptari nuk do të mund të luajë deri në fund të muajit tetor.

Mesfushori i Kombëtares kuqezi dhe Torinos do të mungojë edhe në sfidën e 7 shtatorit ku Shqipëria do të përballet me Portugalinë për Eliminatoret e Europianit 2016 që do të zhvillohet në Francë. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2014, ora 09:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori