"Kush mendon se është Messi, Shqipëria është mbi ta"
Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Eduardo Reja ka dalë në konferencë për shtyp para ndeshjes me Andorrën.

Trajneri foli edhe për dy lojtarët që nuk iu përgjigjën ftesës për të ardhur në Kombëtare, ai vlerësoi talentin e tyre dhe se për këtë arsyeje i ka shkuar ftesa.

"Ne nuk kemi revolta ndaj asnjë lojtari. Është thjesht çështje personale, por Shqipëria është dhe mbetet familje, kjo mbetet fryma jonë", shtoi Reja

Por në momentin që dikush mendon se është Messi, Shqipëria del mbi ta, në Kombëtare nuk ka vetëvendosje por unitet, u shpreh strategu italian. /albeu.com/
Shtuar më 13/11/2019, ora 14:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori