"La Repubblica": Mision i pamundur për De Biasin
Pëlqej
Portugali-Shqipëri do të luhet pa "Topin e Artë 2013" Cristiano Ronaldo por sipas prestigjozes italiane "La Repubblica", ky takim është "Mision i Pamundur" për Gianni De Biasin dhe Shqipërinë e tij.

Sipas saj, tekniku italian po punon për të qënë pjesë e Europianit "France 2016" dhe për t'ia arritur këtij qëllimi duhet të përfitojë në dëm të luzitanëve.

"La Repubblica" nuk harron të përmendë se në formacionin Shqipërisë do të jetë edhe tre futbollistë të Serie A: Berisha, Cana dhe Hysaj.

Portugali-Shqipëri luhet në Aveiro në ora 20:45. /albeu.com/

Shtuar më 07/09/2014, ora 12:32
keli13
e Dielë 7 Shtator 2014, Ora 14:16
PO LUAJTEM TE GJITHE BASHKE MISIONI DO JETE I MUNDUR.
FORCA CUNA THYJANI KOMET ATYNE K.......
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori