Loriku zbulon arsyen pse u martua me një vajzë shqiptare
Ish-kapiteni i Kombëtares shqptare zbuloi sot shumë të sekreterreth jetës së tij private.

ish numri 5 i Shqipërisë ishte i ftuar në emisionin "Wake Up" ku nuk nguroi të fshihte asgjë për të cilat pytej. Cana mbi të tjerat preku temën e ish të dashurës italiane me të cilën pavarësisht se lidhja e tyre zgjati dika kohë, ata nuk efinalizuan me një martesë.

"Në fillimet tona nuk e kishimmenduar që lidhja jonë do të zgjaste aq shumë.Pasi që në fillime i kisha thënë Monikës se un do të martohesha me një vajzë shqiptare", tha ish kapiteni.

Ai gjithashtu u pyet dhe për puthjen e parë ku me buzën në gaz tha: "Në një vend romantik". /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2017, ora 14:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori