Makthi i minutave të fundit për Kombëtaren, ja faktet

Nuk janë të pakta ndeshjet që kombëtarja shqiptare ka pësuar gola në minutat e fundit, duke bërë që të humbasin pikë shumë të rëndësishme.

Vetëm në eliminatorët për Francë 2016, Shqipëria ka pësuar dy gola në fund të ndeshjeve, me Danimarkën dhe së fundmi Portugalinë, ku në minutën e 92’, u shënua goli i fitores për kombëtaren portugeze.

Nga viti 2009 deri në vitin 2015, kombëtarja shqiptare në 11 ndeshje është ndëshkuar me gola në fund të ndeshjeve.
Në fotografinë e mëposhtme, mund t’i shikoni 11 ndeshjet e fundit që nga viti 2009 që kuqezinjtë kanë pranuar gola në fund të ndeshjeve. /Albeu.com/
Shtuar më 12/09/2015, ora 08:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori