Manaj i përgjigjet Shaqirit për flamurin (FOTO LAJM)

Kepucet e Rej Manaj
Sulmuesi i Kombëtares shqiptare dhe Interit, Rei Manaj, ka postuar këpucët e tij të reja sportive.

Në këto këpucë shihet flamuri i Shqipërisë, ndryshe nga këpucët e Xherdan Shaqirit në të cilat mungonte flamuri kuqezi pasi mesfushori zvicerian i kishte larguar prej aty.

Fotoja vjen 2 ditë pas veprimit të Shaqirit dhe duket sikur Manaj ka për qëllim që t’i përgjigjet mesfushorit të Stokes për veprimin e tij. /albeu.com/
Shtuar më 05/02/2016, ora 17:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori