Mediat britanike: Januzaj do luajë për Kosovën
Adnan Januzaj do të luaj për Kosovën në 5 mars në miqësoren kundër Haitit. Kështu shkruajnë sot gazetat më prestigjoze britanike dhe jo vetëm: "Daily Star", "The Guardian", "Daily Mail" dhe televizioni "Euro Sport".

Sipas tyre Federata e Futbollit të Kosovës për një kohë të gjatë është duke u angazhuar për të marrë dritën e gjelbër nga 19 vjeçari.

Tekniku i përfaqësueses së Kosovës, Albert Bunjaki ka thënë se me 2 mars do ti bëjë publike emrat e futbollistëve, ndërkaq mbetet të shihet nëse emri i Adnan Januzaj do të jetë në mesin e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2014, ora 16:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori