Mediat italiane vlerësojnë lojën e Strakoshës: I tradhëtuar nga shokët (FOTO LAJM)

Pëlqej
Strakosha payshim ishte një nga më të mirët në fushën e lojës dje, aq saqë gjatë 90 minutave bëri dhe paraqitje më të mirë se Donnarumma.

Ai u tregua vendimtar me disa pritje, ku kulmi arriti super pritjen ndaj Calabrias, goditje e cila do ta kishte mbyllur sfidën pa shkuar në shtesë.

Por si vlerësuan mediat italiane performancën e gardianit shqiptar? Në fotogaerinë e bashkangjitur lajmit keni vlerësimin e tyre ndaj gardianit shqiptar. /albeu.com/
Shtuar më 01/03/2018, ora 11:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori