Nostalgji për fëmijërinë, Strakosha tregon kujtime në krahët e të atit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Strakosha duket se ka një lidhje të fortë me babain e tij edhe pa iu bërë kjo pyetje. Dë fundmi gardiani i Lazios ka postuar një foto në Instagram nga ku tregon çaste nga fëmijëria.

Tomas mbi postim shkruan dhe: "babai dhe unë" teksa në foto duket një djalë i vogël në krahët e babait të tij. Personazhe këtë që edhe me kalimin e viteve qëndruan të lidhur ngushtë me njëri-tjetrin teksa Tomas i "vodhi" dhe profesionin. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2018, ora 15:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori