Nuk na nevojitet një stadium më i madh, ne as "Elbasan Arenën" nuk e mbushim dot
Shqipërisë - Norvegji do të zhvillohet sot në ambjentet e Albasan Arens në orën 19:00.

Çmimet deri diku të larta kanë zbehur interesimin e tifozëve për ndeshjen me Norvegjinë. Përpos kësaj dhe fakti që ajo është një miqësore kanë bërë që shqiptarët të mos interesohen shumë për praninë në stadium.

Thënë kjo pasi janë shitur vetëm 3 mijë bileta, ndërkohë që pritshmëritë janë që kjo ndeshje të ndiqet deri diku nga 5 mijë tifozë në stadium. /albeu.com/
Shtuar më 26/03/2018, ora 13:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori