Panucci iu përgjigjet me diplomaci kritikave që i vijnë nga Kosova
Trajneri i Kombëtares, Christian Panucci lëshoi sërish një ‘thumb’ ndaj Federatës së Kosovës.

Pas humbjes ndaj Norvegjisë, tekniku iu përgjigj akuzave që i dretjohen atij.

Gazetari: Në Kosovë u akuzojnë se po fusni hundët dhe kanë thënë se Panucci është më i vogël se historia e Kosovës.

“Nuk më takon mua t’i përgjigjem këtyre gjërave. Kemi qenë në të njëjtin restorant me përfaqësuesit e Kosovës, nuk e di nëse ata ia paguan faturën, unë po (qesh). Unë kam folur më parë me lojtarin (Zhegrovën). Nuk kam asgjë kundër Kosovës, respekt maksimal”, u përgigj Panucci./albeu.com/
Shtuar më 27/03/2018, ora 12:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori