Pas Ilir Azemit edhe Alban Meha në spital (FOTO LAJM)

Pëlqej
Pas Ilir Azemit, i cili pësoi mëngjesin e sotëm një aksident të rëndë automoblistik, edhe Alban Meha është detyruar ti drejtohet spitaleve gjermane, shkruan Express.

Fantazisti i Paderbornit dhe Kombëtares shqiptare ka operuar meniskun e gjurit, teksa pritet ti mungojë kombëtares së drejtuar nga Gianni De Biasi për ndeshjen kundër Portugalisë.

Kjo do të jetë një humbje e madhe për kuqezinjtë, marrë parasysh formën e mirë të Mehës sezonin e shkuar. /albeu.com/
Shtuar më 07/08/2014, ora 16:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori