Seferi dhe Ballisti bëhen bashkë, tremben serbët (FOTO LAJM)

Nuri Seferi dhe Ballist Morina
Boksieri i famshëm shqiptar, Nuri Seferi, është takuar sot me tifozin më të famshëm të Kombëtares shqiptare, Ismail Morina, i njohur si "Ballisti".

Seferi, i cili shquhet për patriotizmin e tij në secilin duel që zhvillon, ka postuar disa fotografi me Ballistin por edhe me këngëtarët e "Kuq e Zi" Flori Mumajesi dhe Elvana Gjata.

"Një djalosh me kultur shum të lart , Shum patriot. Pikërisht Ballist Morina që në ndeshjen serbi - SHQIPËRI bëri krenar gjith kombin Shqiptar. AUTOKTON", shkruan Seferi në Facebook. /albeu.com/
Shtuar më 18/04/2015, ora 15:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori