Tare vazhdon gjurmimin e talenteve shqiptarë
Pëlqej
Igli Tare afroi tek Lazio shumë talente të cilët tashmë kërkohën nga klube prestigjoze.

Por Tare në qendër të vëmendjes ka pasur dhe të rinjtë shqiptarë, të cilët kërkojn t’i promovojë në nivele të larta. Pas Thomas Strakoshës, 44 vjeçari nga Vlora ka piketuar një tjetër talent shqiptar. Ai është mbrojtësi Klej Luka.

Luka aktovizohet te skuadra e Pistoieses dhe sipas “tuttomercatoëeb” 18-vjeçari ka tërhequr vëmendjen e Tares dhe ky i fundit ka nisur interesimin për talentin shqiptar./albeu.com/
Shtuar më 02/01/2018, ora 18:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori