Ylli Sallahi tradhëton Shqipërinë e Kosovën
Mbrojtësi nga Kosova Ylli Sallahi ka "tradhëtuar" Shqipërinë dhe Kosovën duke zgjedhur kombëtaren e Austrisë. Futbollisti i Bayern Munchen kishte tre opsione përpara, por ka zgjedhur Austrinë.

"Të jem i sinqertë më është dashur të zgjedh mes Shqipërisë e Austrisë. Në fund dëgjova zemrën. Unë nuk kam lindur në Austri, por jam rritur në Austri dhe kam mësuar gjithçka atje, kam kaluar një kohë shumë të mirë, për këtë arsye edhe kam vendosur për Austrinë", ka thënë Sallahi për "Laola1.at". /albeu.com/
Shtuar më 02/03/2015, ora 16:00
NO PASION
e Hënë 2 Mars 2015, Ora 17:58
UNE E FITOVA BASTIN PER SALLAHIN PASI E PARASHIKOVA SHUME KOHE PARA KUR AI BETOHEJ SE DONTE VETEM KOSOVEN...NE FAKT AI QE PERBETOHET PER KOSOVEN ESHTE HIPOKRIT PASI E DI QE KOSOVA NUK ESHTE NE FIFA DHE PER PASOJE NUK PERBEN PENGESE PER TE LUAJTUR ME CDO VEND TJETER TE BOTES....TANI RRADHEN E LORET SADIKU ME SUEDINE $ CO.....
artur
e Hënë 2 Mars 2015, Ora 18:27
Tradhetari i radhes,e filloi Shaqiri dhe nuk dihet ku do ndaloje.Hajde tani te krenohesh me keta njerez qe nderojne atdheun,familjen a ka mundesi me e nderuar.
bujar sruga
e Dielë 15 Mars 2015, Ora 01:05
kur do luajsh dhe zen vndin ne austri,paraqitu, austra ka ne list 20 turqi s ty, mos ol perpoljk,qeh,llovak qe presin ma gjat se ty dhe jan ku me te talentuar si ty
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori