Aksidenti i Ilir Azemit trondit Thaçin
Pëlqej
Kryeministri Hashim Thaçi thotë se është ndjerë i tronditur kur ka marrë lajmin se sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës, Ilir Azemi ka pësuar një aksident të rëndë.

Ai ka uruar shërim të shpejtë për Azemin.

“Dëgjova lajmin se sulmuesi i kombëtares së Kosovës, Ilir Azemi ka pësuar një aksident të rëndë trafiku jashtë vendit. I dëshirojmë shërim të shpejt dhe kthim tek familja dhe në fushën e sportit ku shpresojmë t'i bashkangjitet ekipit të tij dhe përfaqësueses sonë për shumë vite tjera!”, ka shkruar Thaçi në Facebook. /albeu.com/
Shtuar më 07/08/2014, ora 15:09
beni71
e Enjte 7 Gusht 2014, Ora 20:04
THaqi kohve te fundit eshte ba shum i dhimshem!Ma hoxh se hoxha.
Duhet me i ardh marre se si u sjell gjate dy mandateve te tij kundra popullit te vet.Ne qdo raste ai duhet me u perxhegj per veprat e rrezikshme qe i ka ba kunder popullit te vet qe i ka pru ne ate gjendje qe shumica e popullit te kosoves e kane problem per me u furnizue me ushqim elementar (buk e kryp).
dallendyshja
e Enjte 7 Gusht 2014, Ora 22:35
abababa shtetet me 50 vjet qe egzistojn kan probleme nje shtepi qe ka bela 20vjet suni merr kembet jo kosova si shtet epaski ni dikan tu then se sban dhe poja futshe kot gjitha ikaber deri sot per politik cka ka premtuar ika realizuar seka leht mecfar parti ka pun as temirat as te keqijat kurr opozita sika ndihmuar vet sbehet as send sali berisha sban edi rama sban ramushi sban isa mustafa sban cdo kush poka deshir mube kryeminister si ne shqiperi sine maqedoni sine kosove pike pes gjith luftojne pernje karrik dhe gjith keto qe permenda dhe te gjith pernjeher te ishin kryeministra kot ekan skan te holla sot mipas miljarda te gateshme duhet 50vjet me prit deri sate drejtohet se rrafsh metoken kaqen Kosova por karriga e embel dil jep doreheqje se une dota drejtoj gjitha jan rrena askush as send sunban prap do vazhdoje keshtu
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori