Celina realizon gol fantastik në Angli (VIDEO)

Bersant Celina vazhdon te shkëlqej me fanellën e Sëanseas në Championship.

Ylli i Kosovës ka realizuar një gol shumë të bukur kundër QPR.

Celina realizoi në minutën e 29-të për ta kaluar në epërsi skuadrën e tij.

Ky gol është një shtytje e madhe para ndeshjes së Kombëtares në shtator kundër Çekisë dhe Anglisë.
Shtuar më 21/08/2019, ora 21:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori