Chellandes: Nuk kemi qenë në kualitet të mirë sot
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, është deklaruar pas barazimit 1-1 të Kosovës me Bullgarinë në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Ekipi dëshironte të fitonte, nuk ishte e lehtë, u munduam shumë”, tha Challandes.

Ekipi ka bërë punën dhe në fund gjëja më e rëndësishme në futboll është efikasiteti. Nuk kemi qenë në kualitetin më të mirë sot dhe kjo na kushtoi”.

“Unë jam i kënaqur me skuadrën por jo me rezultatin”, tha Challandes. /albeu.com/

Shtuar më 25/03/2019, ora 23:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori