Vetëdorëzohet një nga vëllezërit që vrau teknikun e kondicionerëve
Dëmtohet ylli i Anglisë, mungon ndaj Kosovës


Jadon Sancho është larguar pas vetëm 36 minutave lojë me Dortmundin në sfidën kundër Bayern MunichutKosova do të përballet me Anglinë më 17 nëntor në Prishtinë në kuadër të ndeshjeve kualifikuese për EURO 2020 shkruan Reporteri.net.

Sancho është lënduar në ndeshjen kundër Bayern Munichut ku është larguar nga loja në minutën e 36-të.

Ylli anglez pas këtij lëndimi pritet që t’i mungojë Anglisë në dy ndeshjet e ardhshme, ndaj Malit të Zi dhe Kosovës.Kujtojmë që Sancho kishte shënuar 2 gola në ndeshjen e parë që Anglia e fitoi ndaj Kosovës me rezultat 5-3.
Shtuar më 10/11/2019, ora 09:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori