Derbi i kosovarëve në Serie A, Vojvoda përballë Muriqit
Mërgim Vojvoda përballë Vedat Muriqit.

Xhiroja e gjashtë në Serie A sjellë derbin e dy futbollistëve nga Kosova.

Mërgim Vojvoda me Torinon e tij presin në stadiumin olimpik të tyre Lazion e Vedat Muriqit.

Kjo ndeshje fillon nga ora 15:00, dhe dyshja kosovare pritet të jenë titullar.

Vojvoda e ka nisur mirë aventurën te Torino, duke asistuar disa herë, ndërsa Muriqi vazhdon të jetë në pritje të golit të parë./
Shtuar më 01/11/2020, ora 10:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori