Dy herë kampion Europe, Shaqiri nuk e fsheh gëzimin (FOTO LAJM)

Edhe pse nuk luajti në finalen e Championsit kundër Tottenhamit, Xherdan Shaqiri ia ka dalë të koleksionojë trofeun e dytë të Champions-it pas atij me Bayern Munich në vitin 2013.

Shaqiri nuk ka vonuar shumë dhe ka dalur me një postim në llogarinë e tij në Facebook. /albeu.com/
Shtuar më 02/06/2019, ora 08:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori