Xhaka ka një mesazh të "idhët" për De Biasin (FOTO LAJM)

Taulant Xhaka nuk do të jetë më pjesë e kombëtares, të paktën sa të jetë De Biasi në krye të saj, por ai nuk e ka harruar fanellën e kuqe duke i dërguar edhe një mesazh terthorazi "misterit", zënka me të cilin nuk u mor vesh.

Xhaka ka shkruar në Facebook "…Vijnë dhe ikin, por unë gjithmonë kuqezi. Me fitore.", duke nënkuptuar se "Tranjerët vijnë dhe ikin...". /albeu.com/


Shtuar më 02/06/2017, ora 15:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori