E konifirmon Gianluca di Marzio, Rrahmani kërkohet nga Interi
Një ndër lojtarët kryesor të Hellas Veronas padyshim është Amir Rrahmani.

Loja e tij fantastike ka rënë në sytë e skuadrës së Interit. Këtë e konfirmon edhe "Gianluca di Marzio", i cili thotë që sot ka pasur një takim mes drejtuesve të Hellas Verona dhe Interit.

Sipas ekspertit të merkatos italiane, Inter janë të interesuar për Rrahmanin, të cilin e shohin si lojtar të ngjashëm me Milan Skriniar, i cili verën e ardhshme mund të largohet nga ‘San Siro’.
Shtuar më 12/12/2019, ora 17:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori