E pabesueshme çfarë humbet Milot Rashica (VIDEO)
Kosova po bën një paraqitje mjaftë të mirë në keto minuta të parë kundër Bullgarisë në stadiumin Fadil Vokrri.

Një rast i mrekullueshem iu dha Milot Rashicës në minutën e 9 , por ky i funidt nuk e shfrytëzoi sic duhet.

Rashica e kaloi edhe portierin, por mbrojtësi i Bullgarisë ishte në vendin e duhur dhe e largoi topin që po shkonte në portë. /albeu.com /
Shtuar më 25/03/2019, ora 21:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori