Fantastik Arbër Zeneli, shënon golin e parë me fanellën e Reims (VIDEO)
Arbër Zeneli e ka nisur mjaft mirë aventurën e tij tek Reims.

Kosovari ka shkëlqyer në ndeshjes që Reims po zhvillon në transfertë ndaj Montepllier.

Ai ka shënuar me 11- metërsh në minutën 47. Ndërkohë ai kishte dhënë dhe asisit në minutën e 27 kur Reims shënoi golin e parë në tarsnfertë.

Ndërkohë ndeshja mes Motepllier dhe Reims vijon të ejtë me rezultatin e barabartë 2-2 teksa kanë mbetur dhe 30 minuta lojë. /albeu.com/

Shtuar më 24/02/2019, ora 16:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori