Futbolli kosovar në zi, humb jetë ish-lojtari i Drenicës

Pëlqej
Futbolli kosovar ndodhet në zi, pasi ka ndërruar jetë ish-futbollisti i Drenicës, Fidan Gashi.

Lajmi është konfirmuar edhe nga faqja zyrtare e Drenicës, e cila ka dërguar një letër ngushëllimi.

“Me pikëllim të thellë morëm lajmin për vdekjen e ish-futbollistit tonë, Fidan Gashi. Ai ishte futbollist i KF Drenica para disa vitësh dhe dha kontribut për klubin afro 5 vite në grupmosha të ndryshme të klubit. Në emër të Kryesisë së KF Drenica, shtabit teknik, menaxhmetit, futbollistëve dhe të gjithë dashamirëve të klubit, shprehim ngushllimet më të sinqerta për familjen të afërmit, miqt dhe të gjithë ata që e njohën të riun Fidan Gashi i cili humbi jetën tragjikisht. U prefsh në paqe Fidan, ngushllime”, thuhet në telegram ngushëllimin e Drenicës.
Shtuar më 24/09/2018, ora 16:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori