Gjithë bota shkruan për zhdukjen misterioze të Florijana Ismailit
Zhdukja e mistershme e futbollistes shqiptare Florijana Ismaili, ka nxitur interesimin e mediumeve nga gjithë bota.

24 vjeçarja që luan për kombëtaren e Zvicrës dhe ekipin Young Boys, nga e shtuna nuk është lajmëruar.

Ajo së fundi është parë duke u zhytur liqenin e Como-s në Itali së bashku me një mik.

Mediumet si "The Sun", "L’Equipe", "Fox" etj kanë raportuar për ngjarjen.

Ndonëse kërkimet e Policisë zvicerane po vazhdojnë, ende nuk ka ndonjë sinjal për gjetjen Ismailit.
Shtuar më 30/06/2019, ora 16:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori