Ja si futen tifozët kosovarë në stadium (VIDEO)
Gjendja në stadiumet e Kosovës është e mjerueshme dhe këtë e tregon edhe kjo video nga ndeshjen Hajvalia–Drita.

Tifozët e Dritës i janë shmangur pagesës së biletave për ndeshjen e humbur nga ekipi i tyre me rezultatin 2-1, duke u ngjitur nëpër hekurat e stadiumit.

Tifozët që paguan biletat nisën të shfaqin pakënaqësitë, duke kërkuar kthimin e parave të biletave. /albeu.com/
Shtuar më 12/03/2016, ora 17:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori