Karikatura e turkut: E ekspozon Muriqin si "bishë" me topin që duket si mish
Vedat Muriqi ka befasuar tifozët e Fenerbahces pas fillimit eksploziv që ka pasur në këtë edicion të Superligës së Turqisë.

Shumë prej tyre e quajnë ‘bishë’ për mënyrën se si luan dhe se si i feston golat.

Një karikaturist nga Turqia e ka vizatuar Muriqin duke e paraqitur si të uritur pas topit, dhe vrapon pas topit sikur pas mishit.
Shtuar më 29/08/2019, ora 21:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori