Ekzekutohen dy persona në Vlorë
Kërcënon Myftaraj: Erdoganit do t'i ikë koka po erdhi në Tiranë (VIDEO)
Pëlqej
Njëri ndër analistët më kontraverz në Shqipëri i cili shpesh herë shfaq edhe urrejtje të hapur ndaj komunitetit musliman, Kastriot Myftaraj ka bërë një deklaratë të rëndë në studion e “360 Gradë”, duke deklaruar se Presidentit turk Erdogan do t’i “ikë koka”nëse vjen në Tiranë për shkak se ka inauguruar vendosjen e gurthemelit të xhamisë së Namazgjasë.

"Ai Erdogani yt të vijë këtu dhe do t’i ikë koka në mes të Tiranës. Do të bëj unë thirrje publike sepse ka shkelur laicizmin"., - tha Myftaraj. /metropoli/
Shtuar më 17/01/2018, ora 13:56
himarioti
e Mërkurë 17 Janar 2018, Ora 14:14
O kastriot mutfaraj ti erdoganit veq Ko... munesh me ja hanger se asgje ske mundsi ti bejsh o gej.man po ti je nje bushter e keqe prandaj llomotit si nje dog I terbuar vafsh ne ferr o dreq
Mimi
e Mërkurë 17 Janar 2018, Ora 14:25
Ku ekeni gjet ket njeri te pa aft ju lutem ala mendon se esht Xhaxhi Enver gjal jo ka vdek zotri Kastrot Baba Taip do vi dhe do perplasish duart kur te vi ay se nuke esht me koha jote e perparme.
Sejdiu
e Mërkurë 17 Janar 2018, Ora 15:36
E more brllog o klloshar hiq e koken tane njeri pa vleft koke erdganit ska qka ibon amerika ti po bon haha
Evzi
e Mërkurë 17 Janar 2018, Ora 15:41
Oj ftyr pi ke o Biri kurves kush umje ti ci fol per Erdoganin be i poshter Erdogani asht nja edhe nja ka mu kon
Fati
e Mërkurë 17 Janar 2018, Ora 23:14
Bërllok.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori