Klubi i njohur spanjoll ofron 4.5 milion euro për Muriqin
Vedat Muriqi është një nga lojtarët më të kërkuar në merkato.

Kosovari i cili këtë sezon ka shpërthyer me skuadërn e Rizesporit përveç skuadrës së Fenerbahçes, tashmë për të në garë është dhe future dhe skuadra e Betisit.

Skuadra nga qyteti i Sevillas ofron 4.5 milionë për Muriqin.

Ndërkohë kjo ofertë pritet të ia prishë planet edhe Fenerbahces, skuadër e cila ka një marrëveshje paraprake me kosovarin. /albeu.com/

Shtuar më 22/05/2019, ora 14:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori