Kroacia sfidon Kosovën me të gjithë yjet e saj
Pëlqej
Do të luhet në stadiumin “Maksimir” të Zagrebit, sfida mes Kroacisë dhe Kosovës ne orën 20:45 . Të dy skuadrat kanë zbardhur para pak minutash edhe formacionet zyrtare.

Trajneri Bunjaku ka ndërtuar një formacion mbrojtës, duke shpresuar te ndonjë surprizë duke i zënë në befasi kroatët me anë të kundërsulmit.

Kroacia: Subashiç, Vrsaljko, Lovren, Vida, Pivariç, Perisiç, Rakitiç, Kovaçiç, Modriç, Brozoviç, Manxhukiç

Kosova: Ujkani, Jashanica, Kulolli, Vojvoda, Rrahmani, Alushi, Kryeziu, Zeneli, V.Berisha, Muriqi. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2017, ora 20:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori