Kurti në "Fadil Vokrri", nuk preferon të ulet te tribuna VIP
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, njëherësh edhe fituesi I zgjedhjeve të 6 tetorit, Albin Kurti ka vendosur që ndeshjen mes Kosovës dhe Malit të Zi ta sheh nga afër në stadiumin "Fadil Vokrri".

Ndryshe, Kurti për dallim nga të tjerët ka zgjedhur që ndeshjen ta përcjell në ulëset e lindjes dhe jo ato të VIP-ve.
Shtuar më 14/10/2019, ora 20:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori