Lajme jo të mira vijnë për Rashicën
Milot Rashica ishte protagonisti kryesor në ndeshjen ndaj Augsburgut ku shënoi dy gola.

Por ylli i Kosovës u largua nga fusha në atë ndeshje pas problemeve me shpinën, teksa drejtuesit e Ëerder Bremen janë të shqetësuar për anësorin.

Ai me shumë mundësi do të mungojë për të gjelbërit këtë fundjavë në ndeshjen ndaj Herdha Berlinit.

Rashica e ka nisur mjaft mirë vitin 2019 tek skuadra gjermane duke shënaur 4 gola 3 në Bundesligë dhe një gol në Kupën e Gjermanisë. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2019, ora 16:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori