Leverkusen e bën të qartë: Rashica nuk është temë e jona
Milot Rashica ishte në prag të transferimit te Bayer Leverkusen në afatin kalimtar të verës.

Kalimi nga Werder Bremen dështoi, për shkak të skadimit të kohës që ishte në dispozicion për dritarën e transfereve.

Drejtori sportiv i Leverkusenit, Simon Rolfes ka deklaruar se Milot Rashica për momentin nuk është temë në klub.

Mesfushori kosovar aktualisht është i lënduar dhe nuk mund të luaj deri në janar.

Gjatë këtij edicioni 24 vjeçari ka zhvilluar vetëm 5 ndeshje në Bundsligë me Werder Bremenin.
Shtuar më 11/12/2020, ora 14:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori